KLIENTIDELE
Abi!
Sulge
ESTRUSENG
Tehniline tugi
E-R: 10:00 - 18:00
+372 640 3205
  • Domeen - see on hea, kuid tasuta on veel parem!

    Ainult BeeHostingus: tasulise hostingukonto registreerimise korral tasuta domeen! Olgu teie saidil oma nimi! Pakume rahvusvahelisi, Balti riikide, Venemaa ning kirillitsas domeene.

    Võtke meiega ühendust!

  • Ilma limiidita majutus - nüüd on saadaval!
    Nautige kvaliteetset hostingut kõige 3,33 EUR eest kuus (tavahind on 6,33 EUR kuus)!

    Pakett User UNLIMITED: piiramatu kettamaht, mistahes hulgal e-posti kontosid, piiramatst 5,u andmeedastus ning teised eelised!Tellides limiidita hostingu firmalt BeeHosting, on võimalik võita paketi User tasuta kasutamise üheks aastaks! Küsige meie konsultantidelt!

Kontaktid   Beehosting OÜ

Registreerimis nr. 12475122
Meie asume Vabaõhumuuseumi tee 4/1, 10621 Tallinn Estonia

Swedbank a/a 221050230829
SWIFT kood/BIC: HABAEE2X
IBAN: EE862200221057463631

SEB a/a 10220219835221
SWIFT kood/BIC: EEUHEE2X
IBAN: EE421010220219835221

DANSKE BANK a/a 333308290001
SWIFT kood/BIC: FORE EE 2X
IBAN: EE263300333308290001

Tehniline tugi


Nõustaja


Telefon +372 640 3205
E-post

Võta meiega ühendust

Kui teil on mügieelsed küsimused olemas või soovite meiega ühendust võtta, palun kasutage allpool olevat vormi.

Nimi:
E-posti aadress:
Teema:
Sõnumi teema:
Saada sõnumOtseviited
Klientidele

Klienditugi!

+372 640 3205
või saada e-post:
info@beehosting.net

Beehosting veebimajutus

BeeHosting on kaasaegne, kasulik ja innovatiivne kodulehtede hosting, mida pakub kauaaegse IT-kogemusega ettevõte. Me pakume oma teenuseid mitte ainult klientidele Eestis, aga ka teistes Balti riikides, Venemaal ja mujal maailmas. Meie serverihoidlad on varustatud tehnika viimase sõnaga, mis garanteerib andmete terviklikkuse ja säilimise, aga meie tugimeeskond töötab kiiresti ja efektiivselt. BeeHosting pakub samuti domeenide ostmist ja registreerimist (rahvusvahelisi, Baltikumi, Venemaa ja kirillitsas), samuti kodulehe loomist - professionaalsed veebidisainerid ja programmeerijad on teie käsutuses. BeeHostingu teenused on teile soodsamad, nende kvaliteedi tase aga kõrge. Regulaarsed allahindlused ja erilised hinnapakkumised.

 

Paketid

Teie mugavuse huvides jaotasime oma pakkumised kolme kasutajapaketti, mis võimaldavad Teil valida just sellise mahu ja teenuste taseme, mis on teie kodulehe efektiivseks tööks vajalik. Selle kuu pakkumine, TASUTA VEEBIMAJUTUS! Head asjad võivad olla ka tasuta! *FREE - tasuta hostingupakett, mis sobib ideaalselt lihtsatele kodulehtedele, mis ei vaja kõrget funktsionaalset taset. USER UNLIMITED - ideaalne ja tulus ilma limiidita hosting efektiivselt töötavatele kodulehtedele! Kui te vajate alaliselt tõrgeteta ja aktiivselt töötavat saiti, siis on see variant just Teie jaoks. USER .EE - tellides aastaks .EE domeen koos veebimajutusega saad domeeni täiesti tasuta! Paketi sees on USER UNLIMITED piiramata veebimajutus, koos cPaneliga, Webmailiga ja kliendi haldussüsteemiga!

 

Domeenid

BeeHostingult võite osta domeeni ja registreerida selle märksa soodsamatel tingimustel kui seda pakuvad teised registreerijad. Domeen - see on Teie unikaalne aadress internetis. See garanteerib, et kliendid leiavad Teie kodulehe üles. Praegu BeeHosting müüb ja registreerib: rahvusvahelisi domeene (.com, .org, .eu, .net jne), Balti riikide (.ee, .lv, .lt), Venemaa (.ru, .su) ning kirillitsas domeene (Eesti soodsaim pakkumine kirillitsadomeenidele). Lisaks võite meilt tellida ka kodulehe hostingu!

 

Kodulehtede hosting

BeeHosting pakub kvaliteetset ja kasulikku hostingut igasuguse raskusastmega saitidele. Innovatiivsed lahendused, aga samuti meie suur kogemus IT-valdkonnas ning professionaalsus võimaldavad pakkuda igale kliendile efektiivseid, kaasaegseid ja toimivaid lahendusi hostingu valdkonnas. Teie informatsiooni säilitatakse kindlalt meie võimsates serverites, mille programmid tagavad Teie saidi korrektse ja efektiivse töö. BeeHosting pakub kolme teenustepaketti, mis erinevad tehniliste näitajate, lisafunktsioonide hulga ning hinna poolest.


Äri

Internetiäri - see on eduka äristrateegia lahutamatu osa. Firma BeeHosting pakub täielikku teenuste spektrit selleks, et te saaksite alustada oma internetiäri kohe praegu - teie käsutuses on valik toimivaid vahendeid. Ostke ja registreerige oma unikaalne domeen, looge efektiivselt töötav lehekülg, mida saab alati uuendada. Optimeerige otsimootoreid silmas pidades kodulehe tööd ning reklaamige seda! Kõiki neid teenuseid pakub BeeHosting! Internetis pole kunagi olnud nii kerge äri ajada!

 

E-post

Tänapäeva ärimaailm ning ükski ärimees ei kujuta oma päeva ette ilma e-postita. Kontrollida oma kirju mistahes arvutist, vabaneda spämmist, saada piiramatul arvul e-posti aadresse koos teie saidi unikaalse nimega - see kõik saab võimalikuks BeeHostingus. Teie postkast muutub turvaliseks, aga teie partnerid ja sõbrad jätavad teie meili kiiremini meelde, kuna see on seotud teie domeeninimega.

Loe meist Vene keeles     Loe meist Inglise keeles