KLIENTIDELE
Abi!
Sulge
ENGRUSESTLAT
Tehniline tugi
E-R: 10:00 - 18:00
+372 640 3205
  • Domeen - see on hea, kuid tasuta on veel parem!

    Ainult BeeHostingus: tasulise hostingukonto registreerimise korral tasuta domeen! Olgu teie saidil oma nimi! Pakume rahvusvahelisi, Balti riikide, Venemaa ning kirillitsas domeene.

    Võtke meiega ühendust!

  • Ilma limiidita majutus - nüüd on saadaval!
    Nautige kvaliteetset hostingut kõige 3,33 EUR eest kuus (tavahind on 6,33 EUR kuus)!

    Pakett User UNLIMITED: piiramatu kettamaht, mistahes hulgal e-posti kontosid, piiramatst 5,u andmeedastus ning teised eelised!Tellides limiidita hostingu firmalt BeeHosting, on võimalik võita paketi User tasuta kasutamise üheks aastaks! Küsige meie konsultantidelt!

Pakett User EE

Kõvaketta maht:
piiramatu
Domeenide arv: 10
E-mail kontode arv: piiramatu
INSTALLATRON!
Tarkvara veebisaitide ja veebirakenduste kiireks ülesseadmiseks
 
Tasuta domeen EE alas!  
Tehniline tugi veebilehe ületoomisel  

Kord kvartalis
0 € kuus
Kord poolaastas
29.94 €
4.99 € kuus
Kord aastas
55.20 €
4.6 € kuus
Kord 2 a. jooksul
0 € kuus
Tee endale mugav ja stiilne koduleht tasuta! USER EE on meie pakettide joone tipp: ideaalne lahendus keskmistele ja suurematele veebilehtedele, mis nõuavad suuremat mahtu kõrge turvalisusastmega andmete säilitamiseks. Paketi omadused võimaldavad üles seada arendatud funktsionaaliga veebilehte ning tagada nende stabiilset tööd. Kliendiala ja cPanel teevad veebilehe juhtimise kiireks ja mugavaks, süsteem INSTALLATRON võimaldab aga paigaldada veebilehele kättesaadavad rakendused vaid kahe klikkiga!
Tasuta domeen! Komplektis aastase veebimajutuse teenustega saate te samuti võimaluse registreerida teie veebilehe jaoks unikaalne domeeninimi EE alas.
 

Teie isiklik virtuaalne kasutajakabinet, kasutusmugav iseteeninduse keskkond. Hallake oma kontot ja tellitud teenuseid.

Universaalne veebimajutaja poolt pakutavate veebiteenuste juhtimise vahend. Looge postikontosid, kasutage FTP-d, juhtige domeene – cPanel abiga on see lihtne ja kiire.
E-posti konto kaugjuhtimiseteenuse abil võite vastu võtta ning saata e-kirju ükskõik millise arvutiga, mis on ühendatud Internetiga, lisaks täiendavale standardsele e-posti rakendusele.
Mugav ja multifunktsionaalne tarkvara veebilehtede ja veebirakenduste kiireks ülesseadmiseks. Integreerub teie cPanel liidesesse. Lihtne ja selge kasutamises, annab laialdasi võimalusi.
Komplektis veebimajutuse teenustega saate te samuti võimaluse registreerida teie veebilehe jaoks unikaalne domeeninimi EE alas.
1

А) EI. Sellisel juhul saate te registreerida soovitud domeeni meie juures praktiliselt igas alas
(com, eu, net, ru, ee jne).
B) JAH. Sel juhul on veel lihtsam – peate lihtsalt oma domeeni meie juurde üle tooma.

2
Me pakume kuus erinevat veebimajutuse paketti, millest igaüks sobib ideaalselt kindlateks eesmärkideks. Te saate samuti võrrelda pakette omavahel, kasutades selleks meie tabeleid, ning tutvuda detailsemate tehniliste omadustega.
3
Peale domeeni registreerimist või ületoomist saadame teile e-kirja koos ligipääsuga kliendialasse. Saadud andmete alusel saate te seadistada posti ja paigaldada veebilehte. Määratud pakettide puhul saate ligipääsu ka veebilehtede konstruktorile.
 
 
Teenuspaketti saab alati vahetada.
Selleks saatke meile e-kiri aadressil info@beehosting.net
Otseviited
Klientidele

Klienditugi!

+372 640 3205
või saada e-post:
info@beehosting.net
beehosting_sild_est
icann
eudomain
preload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-imagepreload-image